KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 16583252

nr 1658 3252

Grafiskt blad

efter Piranesi, Tempelruiner. Bildmått: 47x62 cm, yttermått inklusive ram: 61x78 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 november 2024
kl 18:48:12